"Cumhurbaşkanlığı seçimlerini tekrar kazanacağız"

Erdoğan, AK Parti 7. Olağan Kırşehir, Kırıkkale, Yozgat, Sivas İl kongrelerine canlı bağlantıyla katıldı.

"Cumhurbaşkanlığı seçimlerini tekrar kazanacağız"

Erdoğan, AK Parti 7. Olağan Kırşehir, Kırıkkale, Yozgat, Sivas İl kongrelerine canlı bağlantıyla katıldı.

13 Ocak 2021 - 15:05

AK Parti 7. Olağan Kırşehir, Kırıkkale, Yozgat, Sivas İl kongrelerine canlı bağlantıyla katıla Erdoğan, seçimleri yeniden kazanacaklarını söyledi.

Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

"2023 seçimlerinde Cumhur İttifakı olarak hem Meclis'te ezici çoğunlukla temsil edileceğiz hem de Cumhurbaşkanlığı seçimini tekrar kazanacağız."

"Biz milletin kurduğu, bugüne de milletin getirdiği bir partiyiz. Gücümüzü de ilhamımızı da milletten alır, birikimimizi sadece millete hizmet için kullanırız."

"Hayatında karar verici olarak tek bir saniye görev yapmamış, irade ortaya koymamış, SSK'yı batırmış, milletin hayrına tek bir işe omuz vermemiş birisi."

"(Kılıçdaroğlu) Bu kişinin kürsüde ettiği her laf Allah'ın verdiği havayı boşa tüketmektir. İsraf her konuda olduğu gibi bu konuda da haramdır"

"Ülkemizi 2023 hedeflerine tamamen ulaştırmadan bize durmak, duraksamak, bir anı bile boşa geçirmek haramdır."

"(CHP) Partilerinde işler kaset, taciz ve hırsızlıkla yürüdüğü için milletin tercihiyle göreve gelebilmeyi havsalalarına sığdıramıyorlar."

"Her seçimi kaybetmiş bu zatın, zerre kadar onuru, kendisine azıcık saygısı olsa kasetle geldiği o koltuktan haysiyetiyle çekip giderdi."

Bu haber 808 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
stats
Engelleyiciyi kapattım!